שאלות של לקוחות ותשובות של קבוצת LEADER GROUP

האם קיימת זיקה בין החטיבות השונות בקבוצה שלכם?
קיימת זיקה ושיתוף פעולה הדוק. כך למשל כאשר לקוח מזמין הרצאה ממיטב המרצים הוא מקבל יחד עם המרצה את תמיכת הצוותים המקצועיים של בית הספר לניהול ולמנהיגות. הצוות המקצועי מבין היטב בכל הקשור לצרכים ארגוניים ועל כן מכוון ומכין את המרצה בהתאם. זו הסיבה שהרצאות של מיטב המרצים הן תמיד מוצלחות ומצליחות. יכול מרצה להיות מצוין והטוב בתחומו אך ללא הכנה מתאימה של צוותים מומחים לארגונים הוא עלול להיכשל ולצערנו שמענו מקרים רבים כאלה. במיטב המרצים אתם מקבלים את המרצים הטובים ביותר יחד עם הסיוע המקיף של הצוותים המקצועיים של בית הספר לניהול ולמנהיגות.
האם בית הספר לניהול ולמנהיגות מקיים גם קורסים מחוץ לארגון?
בהחלט. בית הספר לניהול ולמנהיגות מקיים קורסים וימי עיון רבים מחוץ לארגון, בהרשמה אישית. ברגע שהינך רשום לניוזלטר שלנו תקבל באופן שוטף עידכונים על קורסים וימי עיון לציבור הרחב.
אני מעונין במאמן אישי בנושא קידום החזון האישי שלי בחיים, מי הם המאמנים שלכם? מה הייחוד בלפנות אליכם?
זו שאלה מצוינת ונענה עליה בהרחבה. אימון אישי הוא תחום חשוב שמתפתח ומתרחב לתחומים רבים. בית הספר לניהול ולמנהיגות עסק בתחום זה שנים ארוכות עוד טרם הפך הנושא למוכר וידוע. במהלך השנים האחרונות, עקב התרחבות וביקוש רב של אנשים פרטיים וחברות הקמנו יחידה נפרדת שכל עיסוקה הוא – אימון אישי. ביחידה טובי המאמנים במדינת ישראל. הייחוד שלנו הוא בהכשרה העקבית והשוטפת של המאמנים, בפיקוח של מנהלי תחומים וכן, ביכולת שלנו לתאם יותר ממאמן אישי אחד כאשר יש צורך כזה, והרבה פעמים הוא קיים. כך למשל, מגיע אדם למאמן אישי נניח בנושא כלכלי. המאמן עוסק בתחום ועושה כמיטב יכולתו עבור המאמן. יחד עם זאת בלתי אפשרי להפריד תחומי חיים ולכן נמצא פעמים רבות שבמקום לעבור נניח 10 מפגשי אימון אישי בנושא כלכלי כדאי שחלק יהיו בנושא הגשמה אישית, חלק בנושאים משפחתיים וכדומה. לנו יש את הצוות שמנווט ומחליט לטובת המתאמן ובכך מאפשר לו את הטוב ביותר ואת הצמיחה המירבית האפשרית.