המכללה לתרבות ההייטק

המכללה לתרבות ההייטק

 

המכללה לתרבות ההייטק היא חלק מקבוצת Leader Group.

שימו לב, הנושאים כאן אינם במקום הנושאים המועברים בבית הספר לניהול ולמנהיגות אלא רק מתווספים אליהם. חלק גדול מהנושאים מתאימים כמובן לכלל החברות לרבות חברות הייטק ועל כן הם ננמצאים בהרחבה בחלק של בית הספר לניהול ולמנהיגות. אלה שייחודיים רק לחברות הייטק תמצאו כאותם כאן.

המכללה עוסקת בתחום הנושאים הרכים לחברות הייטק כגון – ניהול מוצר, ניהול בחברות רב לאומיות, התנהלות בסביבה רב תרבותית, ניהול פרויקטי תוכנה וחומרה ועוד.

 

המכללה ביצעה עד היום פרויקטים רבים בקרב חברות הייטק כאשר מלבד הנושאים הייחודיים אנו מציעים את כל הפעילות של בית הספר לניהול ולמנהיגות שעיקרם – פיתוח מיומנויות ניהול, מנהיגות,

יעוץ ארגוני ופיתוח ארגוני (ראו פירוט בחלק של בית הספר לניהול ולמנהיגות).

 

הצוות המוביל במכללה לתרבות ההייטק מורכב ממרצים ויועצים עם רקע בנושאים ארגוניים יחד עם ידע והיכרות קרובה עם הצרכים והתרבות בחברות הייטק.

 

אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ גם ללא התחייבות כל שהיא. הצוות המקצועי שלנו ישמח לתרום לכם מניסיונו ומהידע הרב של בית הספר.

 

התקשרו אלינו, נשמח לקדם איתכם פעילות.

 

התקשרו אלינולחץ כאן לצ'טלחצו כאן ליצירת קשר

בין המרצים המובילים במכללה לתרבות ההייטק

 פרופ-אביקם-גזית_opt   IMG_0783_opt   Arie_opt    eyal 

אייל ז.  פרופ' אביקם ג. שלמה ש. אריה ס.

 

המכללה לתרבות ההייטק מזמינה אותכם למגוון פעילויות עם צוות המומחים שלנו.לצוות שלנו ניסיון רב שנים וייחודי בחברות הייטק. הנושאים שאנו עוסקים בהם – ניהול מוצר, ניהול פרויקט בהייטק, התנהלות בחברות רב לאומיות, פיתוח תרבות ארגונית בחברות הייטק ועוד. נשמח שתתקשרו אלינו 09-8991863